VÁNOCE SE BLÍŽÍ… ČÍM LETOS OBDAROVAT SVÉ BLÍZKÉ?

Čeká nás první adventní neděle, a tak už jste nejspíš začala přemýšlet nad vánočními dárky… Čím letos u stromečku potěšíte své nejbližší a co si tentokrát přát od Ježíška sama pro sebe? Máme pro vás hned několik kosmetických tipů.

Každý rok je to stejné – dříve než se stihnete smířit s tím, že léto definitivně skončilo, už visí v obchodních centrech vánoční výzdoba a ze všech časopisů, poštovní schránky nebo e-mailu na vás vykukují letáčky s upoutávkami na vánoční dárky. Pokud se chcete letošní Vánoce vyhnout tomu, že budete dárky shánět ve stresu ještě čtyřiadvacátého dopoledne, anebo se vám prostě nechce brouzdat po obchodech a prodírat se davem dárků chtivých lidí, dejte na naše osvědčené kosmetické tipy. Nakoupíte je pohodlně z tepla doma a zejména ženská část osazenstva bude díky nim zářit u stromečku stejně jako velká prskavka.

24hodinová anti-age péče

Skvělým dárkem pro vaši maminku nebo i pro vás se může stát naše předvánoční novinka NeoStrata Anti-age Duo Serum. Luxusní dárkový balíček obsahuje dvě séra – denní NeoStrata Antioxidant Defense Serum a noční Neostrata Firming Collagen Booster. Kombinací těchto dvou sér v cenově zvýhodněném duo balení bude o pleť obdarované dámy postaráno prakticky non-stop. Při pravidelném používání zmizí mnoho z aktuálních vrásek a další se budou vytvářet opravdu hodně, hodně pomaloučku… NeoStrata Anti-age Duo Serum vám navíc ušetří starost s balením dárků. Obdržíte ho totiž v překrásné stříbrné krabičce s modrou stuhou, a tak už jen postačí připsat jméno a nenápadně balíček zasunout pod stromeček.

Osvědčený elixír mládí

Poté, co jsme toto omlazující sérum letos na jaře přivítali na českém trhu, strhla se přímo lavina a z našeho e-shopu se bleskurychle vyprodalo. Není divu – velmi příjemná konzistence a k tomu složení, v němž dominují nízkomolekulární kyselina hyaluronová, látka Aminofil a Glukonolakton, na vrásky a povadající kontury obličeje zkrátka funguje. S velkým nadšením jsme ho na náš e-shop před Vánoci znovu doskladnily, ale opět nám ve skladu přímo mizí pod rukama. Takže neváhejte a objednávejte. Lepší dárek, než o pár let mladší tvář, byste pro jakoukoliv ženu ve své rodině našla asi těžko. Každá z nás přece chce vypadat mladě a zároveň si tak i připadat, což se vám s Tri-Therapy Lifting Serem stoprocentně povede.

 Dárek napůl s partnerem

Kosmetickým překvapením pod stromečkem ale můžete obdarovat i svého partnera. Vhodným dárkem, na kterým může být jeho i vaše jméno, je například Redness Neutralizing Serum redukující začervenání pleti. Muži sérum ocení například po holení, kdy je pleť obvykle podrážděná a má sklony právě k zarudnutí. A my, ženy? Určitě také po holení 🙂 Ale nejen to. Sérum je výborné pro citlivou pleť, která se v zimě snadno podráždí vlivem mrazu a větru i kvůli častým přechodům z tepla do zimy. Když tedy sérum aplikujete na obličej před odchodem z domu, máte jistotu, že jste

Pro každého něco

Kvalitní kosmetikou ale můžete pod stromečkem potěšit opravdu každého. Stačí si vybavit, jakou má daná osoba pleť nebo co ji zrovna očividně trápí. Mladšího sourozence lze obdarovat třeba balíčkem složeným z produktů v řadě REFINE, která je určená na řešení akné a zanesených pórů. Starší generace zase ocení kosmetický zázrak, který dokáže změkčit věčně tvrdé paty a tím pádem omezí četnost jinak nutné pedikúry. Řeč je samozřejmě o našem extra mastném krému Problem Dry Skin z řady TARGETED TREATMENT pro cílené ošetření.

Každý si zkrátka najde něco. A protože za naše produkty a jejich kvalitu ručíme, můžeme vám slíbit, že radost budou mít vaši blízcí nejen při rozbalení dárku, ale snad ještě větší i o pár týdnů či měsíců později, kdy po pravidelném používání pocítí opravdový efekt. Tak šťastné a veselé! 😉

You may also like

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux